pühapäev, 12. märts 2017

PÄRIMOOTOR sündis 12.märts 2017

PÄRIMOOTOR Kerli Kislõi, Eero Talisainen, Kristel Mägedi, Andres Eelmaa

Nagu ikka sünnivad mingid asjad täiesti juhuslikult, juhtus ka selle bändi sündimine niisamuti.

Ei tea kust kuupealt tuli mul mingi päev pähe bändi nimi PJEDESTAAL ja sel hetkel tundus see sõna hirmnaljakas ja ma panin selle muidugi kohe sotsiaalmeediasse kirja, et näe küll oleks kena bändinimi. Ja, hoppaa, kaks minutit hiljem kommenteerib Eelmaa, et: "Teeme ära!" Ma muidugi vastasin kõhklelmata, et: "Teeme!" 
(Hiljem lisasin: "Aga mitte selle nimega.")

Ja oligi algus tehtud. Siis mingi megakiirusega lasime sõbrad ja pillid peast läbi ja täpselt sama kiirelt olid ka teised inimesed olemas. Mõõdupuuks see et liikmed ei tohi mingil juhul normaalsed olla. 


PÄRIMOOTOR Kerli Kislõi, Eero Talisainen, Kristel Mägedi, Andres Eelmaa

Ja no mida veel. Pliks-plaks kohe esimene proov ja neli lugu olemas. Veel neli lugu ootavad tegemist ja ideid on uhuhuuu... ja ülesastumine ka kohe terendamas. No vast jõuab teise proovi ka ikka enne seda teha.

Nime üle kärisesita ajud kõige rohkem, aga siis saabus jällegi päästev sotsiaalmeedia ja juhuste kokkulangevuse tulemusena, peale ühte päeva otsimist ja teise päeva appikarjet. Kõmmm! Minuti pärast tulistas nüüdseks meie bändi ristiema postituse alla sõna PÄRIMOOTOR. Peale bändi välkinternetikoosolekut oli nimi kinnitatud! 

Ja ega nali veel ei lõppenud. Tunni ajaga mis meie FB leht ilmavalguses jõudis olla, oli see kogunud juba 104 laiki. Ilma et me veel oleksime ühtegi DEMO jõudnud postitada.  

Meie leht on igatahes siin ja seda võib laikida küll:  

https://www.facebook.com/parimootor/ 


DEMOD tulevad kohe-kohe! 


Okei, selgus et tänane päev sellega ei piirdunud meile ilmus ka logo. Logo autori ALLAN SEINPUU kuulutame meie bändi pühameheks, sest ta näitas meile, mis see pärimootor üldse on! 

Selline hull värk siis!!! :DKommentaare ei ole:

Postita kommentaar